Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 10, 2022 04:54 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy kompetentne usługi rolne jak i zarządzamy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie przetwarzane profesje a także usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w zakresie frachtu osób lub rzeczy pojazdami, które są utrwalone na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju albo ściąganie spoza krawędzi do Krajowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.