Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Plecaki od supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 27, 2022 06:51 - Moda i uroda - Kraków
50.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Supersklep” to dystrybutor internetowy sprzedający wyłącznie odzież i obuwie popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, Element, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, zatem będą w stanie zachwycić też wyrafinowanych konsumentów. Sama dostępność produktów jest tak szeroka, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Sklep podzielony jest na 5 głównych działów reprezentujacych 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce utożsamianych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najlepszej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wymagania nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każda sekcja posiada w swoim asortymencie ogrom akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską albo sportami ekstremalnymi to koniecznie powinien zainteresować się asortymentem sklepu trochę bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.